Vicdan Kalkınma ve İnsani Yardım Derneği, vicdander.org.tr websitesi üzerinden satış yapmaktadır.

Ödeme ve Teslimat
vicdander.org.tr’dan kredi kartı ile alışveriş yapılabilir.

Kredi kartından ödeme alındığı an vicdander.org.tr hesabına ulaştığı an sipariş geçerli sayılır.

Kredi kartı ile sipariş verildiğinde; kartın bağlı olduğu banka ile vicdander.org.tr sistemi otomatik olarak bağlantı kurar.

Kredi kart bilgileri vicdander.org.tr sitesinde kayıtlı tutulmaz.

Kredi kart bilgileri vicdander.org.tr web sitesinde kayıtlı tutulmadığından, bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi ve ele geçirmesi mümkün değildir.

Sipariş onaylandıktan sonra, müşterinin seçmiş olduğu internet sitesinin kurulum çalışmaları başlar ve müşterinin ek talepleri olmadığı takdirde belirtilen teslim süresi içinde teslim edilir.

Müşteriden gelen bilgilerin gecikmesi veya siparişe eklemeler yapılması durumunda gecikme süresi teslim süresine ilave edilir.

İnternet sitesinin kurulum, içerik girişi ve yayın aşamalarında müşteri bilgilendirilir.

vicdander.org.tr’ te satışa sunulan tüm ürünlerin fiyatlarına, o ürün için geçerli olan resmi oranda KDV dahildir.

İnternet sitesi yayına girdiğinde taahhüt edilen hizmetlerde herhangi bir eksiklik var ise vicdander.org.tr bu eksiklikleri en kısa sürede tamamlamak zorundadır.

İptal ve İade
vicdander.org.tr internet sitesinde satışı yapılan tüm ürünlerin tanıtım sayfalarında ürünlerle ilgili detaylı bilgi eksiksiz olarak yer almaktadır.

Müşterilerin sipariş öncesi; satış ve hizmet sözleşmesini inceleme, çalışmanın nasıl olacağını bilme ve karşılıklı sorumlulukların neler olacağı hakkında tüm bilgiyi edinme imkânı bulunmaktadır.

Müşteri sipariş öncesi satın alacağı yazılımın teknik özelliklerini ve beraberinde alacağı danışmanlık hizmetlerini detaylı şekilde incelemek, anlaşılmayan soruları sormak ve ek talepleri varsa bunların sözleşme metninde geçmesini sağlamakla mükelleftir.

Sipariş verildikten ve ödeme onaylandıktan sonra internet sitesinin kurulum, tasarım ve içerik giriş çalışmaları aynı anda başlamakta ve sipariş taahhüt edilen iş teslim süresi içerisinde eksiksiz teslim edilmektedir.

Sipariş verildikten sonraki 7 (yedi) gün içerisinde eğer kurulum çalışmalarına başlanmadı ise müşterinin herhangi bir neden olmadan siparişinden vazgeçtiği durumlarda banka ve kredi kartı kesintileri yapıldıktan sonra paranın kalan kısmı müşteri hesabına veya kredi kartına iade edilir.

Sipariş verildikten sonraki 7 (yedi) gün içerisinde internet sitesinin kurulum çalışmalarına başlanmış ise müşterinin mazeretsiz iptal talebi durumunda; ücretin %50 lik bölümü kesilerek kalan kısmı müşteriye iade edilir.

Sipariş verildikten sonraki 15 (on beş) günlük süre içerisinde, vicdander.org.tr’un taahhüt ettiği hizmetlerin herhangi bir bölümünü yerine getirmediği durumlarda müşteri siparişini iptal ederse ödenen tüm ücretler banka ve kredi kartı kesintileri dahil müşteriye eksiksiz iade edilir.

7 (yedi) günü geçen ve vicdander.org.tr tarafından bir eksiği bulunmayan siparişler için ücret iadesi yapılmaz.

Müşteri onayı ile yayına başlamış hizmet, internet portalları için ücret iadesi yapılmaz.